Ремонт Дамби в с. Гаразджа

Дата: 01.03.2021 11:11

Дамба ставка по вулиці Шевченка в с. Гаразджа потребує ремонту. Шлюз спрацьований та не виконує своїх функцій по стримуванню води, що спричинило замулення ставка.

Робочу нараду щодо вирішення цього питання провів заступник сільського голови Олександр Бляшук, за участю депутата Олександра Колошви та головного інженера проектів ТОВ «Рівневодбудпроект» Олександра Крутія.

Прийшли до висновку щодо необхідності обстеження даної споруди з залученням спеціалістів, розробки проекту ремонту дамби та розчистки ставка.

Попередньо, Піддубцівською сільською радою було замовлено «Топографо-геодезичну зйомку ставу в с. Гаразджа Піддубцівської сільської ради Луцького району Волинської області», яка буде використана спеціалістами.