Про основні напрацювання бюджетної комісії

Дата: 17.02.2021 11:03

16 лютого 2021 року в приміщенні будинку культури с. Підгайці відбулась планово-бюджетна комісія підгайцівської сільської ради у складі: голови комісії – Святослава Карбовського, членів комісії: Леоніда Гроголя, Лариси Ляшук, Михайла Котова, Ігоря Зозулі, Олександра Шевчука, Віталія Заремби, секретаря – Світлани Зінкевич.
На засіданні, також були присутні заступник сільського голови Валентин Приходько, депутат Тарас Столярчук.
Порядок денний містив такі основні питання:
1.Звіт про виконання бюджету за 2020 рік, представлений начальником відділу фінансів, Світланою Форсюк. Документ одноголосно було рекомендовано затвердити депутатському корпусу.
2.Внесення змін до бюджету сільської Підгайцівської територіальної громади на 2021 рік.
Це питання стосувалося використання залишків освітньої субвенції та бюджетних коштів сільських рад за 2020 рік. Кошти було рекомендовано спрямувати на:
- закупівлю шкільного автобуса;
- доплату педагогічних працівників у відповідності до рекомендованої градації за інтенсивність праці;
- кисневі концентратори для амбулаторій та ФП громади;
- пальне для поліцейського громади;
- на утримання учнів, які навчаються у Гіркополонівській дитячій музичній школі;
- на Програму забезпечення громадського порядку та безпеки громади;
- на Програму підтримки індивідуального будівництва на селі «Власний дім»;
- обласному бюджету для співфінансування на придбання телемедичного обладнання, та ряд інших статей.
Також, було рекомендовано виділення матеріальної допомоги : онкохворим,  відновлення будинків після пожежі, на лікування громадян.
Вцілому, рекомендовано 20 заяв позитивно, частину заяв людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях направлено на розгляд старост громади.
Також, розглядали колективні звернення, зокрема, комісія рекомендувала виділити кошти на проведення централізованого водопостачання в с.Борохів.
На комісію виносились питання, щодо оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів, оснащення засобами навчання, забезпечення пожежної безпеки, підключення до інтернету, ремонту та будівництва вбиралень, встановлення камер спостереження, будівництво пандусів, ремонту старого спортивного залу у Підгайцівському НВК. Ці всі статті визнані важливими та першочерговими, їх фінансування буде здійснюватися після детального вивченння потреб та стану всіх навчальних закладів громади.