Тренінги для персоналу ЦНАП по програмі «U-LEAD з Європою»

Дата: 16.02.2021 14:00

У Приміщенні липинського старостинського округу від сьогодні триватиме чотириденний тренінг для персоналу ЦНАП Підгайцівської сільської ради по програмі «U-LEAD з Європою». Навчання проводить тренер Анатолій Ковтонюк.

Міжнародна Програма «U-LEAD з Європою», фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Створення зручних і доступних умов отримання адміністративних послуг - важлива мета органів місцевого самоврядування. Для об’єднаних територіальних громад однією з умов існування є  підвищення якості обслуговування громади та доступність отримання адміністративних послуг. Саме через створення центрів надання адміністративних послуг, їх територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів це питання буде вирішено.

Функціонування ЦНАП слугуватиме доступності і комфортним умовам отримання адміністративних послуг.

Кваліфіковані адміністратори, спеціалісти структурних підрозділів, які безпосередньо надаватимуть адміністративні послуги повинні забезпечити високу якість їх надання. Саме з цією метою проходить їх навчання.

До тренінгів, які будуть висвітлювати загальну систему надання адміністративних послуг, повноваження громад відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», залучаються також керівництво громади, старости.

У першому етапі навчання взяли участь: заступник сільського голови Леонід Гроголь, керівник ЦНАП, адміністратори, старости, представник сільської ради – Анастасія Дячук.

Тренінгові матеріали складаються з п’яти модулів та відповідають основним вимогам до роботи адміністраторів ЦНАП, таким як: розуміння ролі та місії персоналу ЦНАП (які визначають всі умови праці для персоналу); доброзичливість та відповідність у спілкуванні (оскільки це робота з обслуговування, яка вимагає постійної взаємодії з відвідувачами); універсальні знання та розуміння законодавства та методики застосування (оскільки адміністратори ЦНАП надають різні адміністративні послуги різних груп).

Набуті теоретичні знання під час тренінгів будуть застосовані на практиці, під час роботи з нашими громадянами.