Сьогодні у Підгайцях відбувся традиційний турнір з волейболу, присвячений пам’яті загиблих воїнів.

Ми схилили голови, вшановуючи героїв- земляків, воїнів-інтернаціоналістів та воїнів-атовців, які не повернулися живими до батьківських осель: загиблих в Афганістані Валерія Шиманського та Віктора Ткачука, полеглих героїв у боях на Сході України Володимира Іщука, Мирослава Столярчука, Олександра Ковальчука.

Слова вдячності та шани лунали в цей день з уст сільськго голови Юрія Семенюка, голови Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорія Павловича, голови районної спортивної організації «Колос» Івана Кузьмича.

На заході були присутні заступник голови Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану - Микола Оніщук, заступники сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько, Олександр Бляшук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанна Скороход, директор Підгайцівського НВК Лариса Ляшук, вчителі, учасники змагань, небайдужі мешканці громади.

Розчулили присутніх слова ведучої заходу Юлії Ющук: « за кожним воїном – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум'ї війни народжувались молоді солдати і командири, які з перших днів служби пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, взаємовиручки, склали іспит на зрілість, мужність та гідність».

На честь героїв натхненно та завзято боролися за перемогу у турнірі три команди.

Перше місце вже не вперше здобула збірна Луцького району, представники якої були, переважно, - з Підгайцівської громади.

Друге місце виборола команда управління ДСНС України у Волинській області, а почесне третє місце посіла команда з Горохівського району.

Вітаємо всіх учасників та переможців турніру.

Переможець нагороджений грамотою та кубком, призери змагань - грамотами, а всі учасники - медалями.

Проведення таких матчів в подальшому буде сприяти вкоріненню у пам’ять нащадків шани до наших героїв.