Про скликання чергової п’ятої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 12.02.2021 17:26
Кількість переглядів: 1993

П'ята сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться 17 лютого 2021 року о 12:00 годині у приміщенні будинку культури (с. Підгайці, вул. Шкільна, 28).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження порядку денного чергової  п’ятої  сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку  Підгайцівської сільської ради на 2021- 2022 роки та інших програм Підгайцівської сільської ради.
  3. Про внесення змін до бюджету Підгайцівської сільської ради 2021року.
  4. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  5. Про виділення матеріальної допомоги.
  6. Про надання дозволу на встановлення тимчасової  споруди для ведення підприємницької  діяльності.
  7. Про прийняття  майна з КП при Підгайцівській сільській раді на баланс Підгайцівської сільської ради.
  8.  Про перейменування ЗДО та ЗЗСО, і затвердженя нових редакцій статутів  закладів освіти Підгайцівської сільської ради.
  9. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
  10. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області» та затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області».
  11. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді  на 2021-2025роки.
  12. Про затвердження Положень   про відділи Підгайцівської сільської ради  та  службу у справах дітей Підгайцівської сільської ради.
  13. Про затвердження стратегії розвитку комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підгайцівської сільської ради на 2021-2023 роки.
  14. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік.
  15. Про затвердження звіту виконання бюджету за 2020 рік.
  16. Про створення комунального закладу «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради
  17. Про залучення спецтехніки сторонніх осіб для чищення доріг Підгайцівської громади від снігу.
  18. Про створення комісії для прийняття в експлуатацію нового будівництва дитячого садка на 105 місць в селі Крупа Луцького району Волинської  області.
  19. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради про скасування плати за транспортування газу для населення.
  20. Про застосування діючих тарифів в приєднаних населених пунктах Підгайцівської сільської ради.
  21.  Про розгляд клопотання голови Луцької районної ради щодо повернення транспортних засобів до спільної власності територіальних громад сіл , селищ Луцького району.
  22. Про затвердження Положення та складу робочої  групи з розробки Стратегічного плану розвитку Підгайцівської територіальної  громади на 2022-2032 роки.
  23.  Про надання дозволу комунальному підприємству «Луцька центральна районна лікарня» Підгайцівської сільської ради на встановлення плати за послуги,  які надаються в сфері охорони здоров’я»
  24. Про надання дозволу на розроблення проекту відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  25. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  особистого селянського господарства.
  26. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  індивідуального садівництва.
  27.   Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  28. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  29. Про надання дозволу на затвердження детального плану території.
  30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  31. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду.
  34. Про надання дозволу на проведення експертної  грошової оцінки земельної ділянки.
  35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  36. Про надання дозволу  на переведення садового будинку у житловий.
  37. Про оренду землі.
  38. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо  інвентаризації земель комунальної власності населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  39. Про надання дозволу на корегування генеральних планів населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  40. Про надання дозволу на розроблення генеральних планів сіл Підгайцівської сільської ради.
  41. Про надання дозволу на зміну меж населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  42. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність Підгайцівської сільської ради.
  43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з  нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  44. Різне.