На виконання звернення Уповноваженого Президента України з прав дитини М.Кулеби та за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Беручи до уваги вищевикладене, з метою поширення інформації, що має соціально значимий, некомерційний, характер, а саме – захист дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації, інформуємо, що існує проєкт, покликаний зробити все можливе, щоб діти та дорослі в нашій країні дізналися більше про секстинг, кібергрумінг та сексторшен.

Інформаційно-освітню кампанію #Stop_sexтинг створено у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в Інтернеті. Детальна інформація за посиланнями: https://stop-sexting.in.ua,  https://m.facebook.com/stopsextingua/

На порталі доступна інформація для дітей, батьків та вчителів.

Можна знайти відповіді на питання:

Що робити, якщо мене просять надіслати інтимні фото чи відео?

Що робити, якщо я відправив комусь оголені фото чи відео?

Що робити, якщо людина, яку я знаю тільки онлайн, вимагає у мене відеодзвінок чи зустріч офлайн?

Що робити, якщо мене шантажують надісланими раніше фото чи відео?

Як видалити небажане фото з Інтернету?

Як зупинити фейків, що створили профілі і завантажують туди мої фото?

Як захистити свою сторінку від кіберзлочинців?

Що робити, якщо мені надсилають інтимні фото?

Що варто знати про налаштування приватності у соцмережах та месенджерах?

Та багато іншої корисної інформації.