Погіршення погодних умов та стану шляхів.

Дата: 08.02.2021 11:18

Шановні мешканці громади, у зв'язку з погіршенням погодних умов, вчора, 07.02 було проведено оперативну нараду керівництва Підгайцівської громади.

Моніторинг стану доріг  в нашій громаді свідчить про те, шо ситуація з прибиранням снігу досить складна.

Вона вирішується завдяки зусиллям працівників комунального підприємства. Комунальники працюють сьогодні з 5 ранку.

Залучено 4 одиниці техніки. Суттєву допомогу додатково надають сільськогосподарські  товариства громади.  Також ТОВ «Данко» чистить центральні дороги і з'єднання між населеними пунктами.

На даний час залучено всю наявну та додаткову техніку, для того, щоб зробити наші вулиці безпечними та чистими від снігу.

Комунальне підприємство просить інформувати про стан доріг на території громади, де відсутні доїзди та перемети.

(5) Комунальне Підгайці | Facebook