Налагодження співпраці з АТ «Українська залізниця».

Дата: 04.02.2021 11:32

3 лютого відбулась робоча зустріч заступників сільського голови Леоніда Гроголя та Валентина Приходька з представниками АТ «Українська залізниця», Регіональна філія «Львівська залізниця», Виробничий структурний підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень».

Учасники зустрічі обговорили питання налагодження сталої співпраці з питання відшкодування збитків за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом по Підгайцівській сільській раді Волинської області у 2021 році.

Наголошено було на необхідності внесення в бюджет на 2021 рік видатків на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення на дільниці Здолбунів-Ківерці, по квитках, придбаних у провідників приміських поїздів від зупинних пунктів Звірів, Арматнюв, Пальче та Веснянка.

На зустрічі вирішили, що це питання буде винесено на розгляд планово-бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради.