Сьогодні, 2 лютого відбулась робоча зустріч Юрія Семенюка, заступників сільського голови Гроголя Леоніда, Приходька Валентина, Бляшука Олександра,  директора комунального підприємства Котова Михайла та начальника дільниці  ТОВ "Данко" Дмитра Животченко.

Питання стосувалося пріоритетності та швидкості виконання робіт по розчищенню снігу та посипанню  пісчано-сольовою сумішшю доріг місцевого значення, які проходять в межах відповідальності Підгайцівської громади.

Було акцентовано увагу на необхідності швидкого реагування на ситуації на дорогах сполученням Веснянка-Звірів-Романів, Романів-Воротнів-Лище, та можливості включення до пріоритетного списку розчищення снігу та посипання пісчано-сольовою сумішшю дороги Липини–Борохів (про, що було відправлено лист-звернення до ДП "СЛУЖБА МАД У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ".)

Попередньо, заступники сільського голови Бляшук О. та Гроголь Л.,  здійснили огляд матеріально-технічної бази комунального підприємства.

Представники влади поспілкувалися з трудовим колективом та оглянули наявний парк техніки.

 На сьогодні до роботи в зимовий період готові 4 одиниці техніки. Ведуться налагоджувальні роботи для подальшого використання змінного розкидачу піску.  Загалом на балансі комунального підприємства перебуває 14 одиниць техніки. У поточному році планується оновити технічний парк ще 4 одиницями.

Покращення якості надання комунальних послуг визначено пріоритетом Підгайцівської громади.