Про виділення нових земельних ділянок у підгайцівській громаді

Дата: 01.02.2021 14:26

30 січня в приміщенні Липинського старостинського округу відбулось друге засідання земельної комісії з питань економіки, земельної реформи і розвитку підприємництва Підгайцівської сільської ради VIII скликання у складі 9 чоловік.

Голова комісії – БЛЯШУК Олександр Володимирович.

Заступник голови – РАЗУМОВСЬКИЙ Вячеслав Володимирович.

Секретар – КОВЖУК Тетяна Вікторівна.

Члени комісії: Колошва Олександр Володимирович, Барчук Віктор Олександрович, Сметана Микола Феодосійович, Собчук Андрій Володимирович, Лісовська Діана Ігорівна, Господарик Микола Михайлович.

Порядок денний містив 16 питань: затвердження проєктів із землеустрою; затвердження технічної документації із землеустрою; затвердження проєкту землеустрою земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється; надання дозволу на корегування детального плану території; надання дозволу на розроблення детального плану території; затвердження детального плану території; виділення земельних ділянок (дозвіл на розробку проєкту); добровільна відмова від земельної ділянки; дозвіл на виготовлення технічної документації; дозвіл на проведення оцінки землі для викупу; викуп землі; переведення садового будинку в житловий; оформлення договору оренди; продовження договору оренди; розірвання договору оренди; різне.

Виділення нових земельних ділянок рекомендовано було здійснювати після проведення інвентаризації землі, розробки нових Генеральних планів. Також, важливо, зарезервувати земельні ділянки, які будуть внесені в інвестиційний паспорт громади під інвестиційні проєкти.

Щодо ряду питань, було погоджено здійснити виїзні засідання, щоб детальніше вивчити ситуацію.

Інші питання розглядалися у робочому порядку.