Дві команди із Підгайцівської територіальної громади пройшли у 1/4 Кубка Луцького району

Дата: 01.02.2021 14:01

31 січня відбулись матчі 1/8 кубка Луцького району з футзалу. Матчі були напруженими! Але цікавинкою стало те, що відразу дві команди із Підгайцівської ОТГ зуміли пробитись у наступну стадію турніру!

Ними стали ФК "ОТГ" (Лище-Підгайці) котрі у своїй грі впевнено обіграли "Стохід" (Зубильне) із рахунком 5:1. Голами відзначились Зайчук, Бляшук, Мосійчук та Вознюк дубль.

Іншою ж командою із Підгайцівської ОТГ стали ФК "Липини", котрі у драматичному поєдинку з "Олімпією" (Рокині) зігравши 3:3 у основний час зуміли визначити чвертьфіналіста лише у серії пенальті.

Також варто зазначити, що обидві команди із Підгайцівської ОТГ є претендентами на трійку призерів у чемпіонаті. Липини котрі набрали 21 заліковий бал та ділять першу сходинку із "АвтоПлюсом". Та "ОТГ" котрі посідають шосту сходинку із 17-ма заліковими балами. Лише один заліковий бал відділяє "ОТГ" від 3 місця чемпіонату!

Також до 1/4 потрапили такі команди, як "Боратин", "Несвіч", "Торчин" та "Зміна" (Луцьк).

Гра "Вілія" (Коршовець) - АСК "Забороль" відбудеться в середу!

Дві команди із Підгайцівської ОТГ пройшли у 1/4 Кубка Луцького району | Волинь Sport (volynsport.in.ua)