Юрій Семенюк скликав нараду щодо ключових питань життя та розвитку Підгайцівської громади

Дата: 28.01.2021 15:10

Сьогодні, 28.01.2020р. Юрій Семенюк скликав нараду, аби обговорити нагальні питання життя та розвитку Підгайцівської громади.

На нараді були присутні: заступники голови з питань діяльності виконавчих органів Гроголь Л.І., Приходько В.В., Бляшук О.В.; старости громади Панасович С.С., Ковжук В.В., Маноннова К.О., Куць О.В., Грудік В.С, Голубович О.М.

Були озвучені нагальні проблемні питання життя громади загалом та у окремих старостинських округах зокрема, а також напрацьовані шляхи їх вирішення.

Піднімалися питання централізованого вивезення та сортування сміття, благоустрою територій, прибуткового використання наявних приміщень, ремонту та будівництва доріг та інші.

Особливо було звернено увагу на необхідність налагодження швидкої та ефективної комунікації з населенням громади для ефективного та швидкого реагування на запити суспільства у різних сферах життя громади.