Голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк провів робочу зустріч

Дата: 27.01.2021 15:58

Сьогодні, 27 січня відбулась робоча зустріч голови Підгайцівської громади Семенюка Ю.М. та  Заступника голови обласної державної адміністрації Чуліпи І. Д.

Питання стосувалося будівництва дитячого садка в с. Струмівка в рамках програми «Велике будівництво». Інформуємо, що на реалізацію даного заходу: «Нове будівництво дитячого садка по вул. Подільська, 6 в с. Струмівка Луцького району Волинської області», рішенням сесії Підгайцівської сільської ради № 3/7 від 24.12.2020 р. передбачено кошти у сумі 8 млн. грн.