Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб Підгайцівської сільської ради.

Дата: 26.01.2021 17:47

В приміщенні Липинського старостинського округу сьогодні, 26.01.2021 року відбувався конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Начальника відділу регіонального розвитку, проектної та інвестиційної діяльності Підгайцівської сільської ради;

Спеціаліста відділу регіонального розвитку, проектної та інвестиційної діяльності Підгайцівської сільської ради;

Спеціаліста Служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради;

Начальника відділу трудового архіву Підгайцівської сільської ради;

Начальника відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради;

Начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради;

9 вакантних посад адміністраторів відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради.

Конкурс проходив у два етапи:

1. Письмовий іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків
  2. Співбесіда.

Склад комісії:

Голова комісії - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Гроголь Л.І.

Члени комісії:

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Приходько В.В.;

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Скороход Ж.К.;

Начальник служби у справах дітей Матвіюк Н.В.;

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Антонюк К.В.;

Секретар конкурсної комісії - начальник відділу – юрисконсульт відділу організаційно-правового, кадрового та господарського забезпечення Воробець С.В.

За результатами конкурсного добору, сільському голові буде рекомендовано призначити на посади посадових осіб місцевого самоврядування згідно вакантних посад.