Результати конкурсу різдвяних колядок.

Дата: 25.01.2021 14:51

Шановні друзі!

Ось і завершився такий яскравий та самобутній конкурс різдвяних колядок, який проходив на сторінці Підгайцівської територіальної громади.

Щиро дякуємо всім за участь! Нехай всі ваші побажання, озвучені у такий гарний та творчий спосіб, повернуться у ваші домівки, помножені на любов!

Всі учасники старались та проявили себе справжніми талантами!

За кількістю вподобайок, ми визначили переможців.

Отож:

1. Місце – Номінант 9: колектив с. Воротнів - 671 вподобайка;

2. Місце - Номінант 6: "Пальченський дивограй", святкові вітання "З Різдвом Христовим" (клуб с.Пальче), "Молодіжний вибір", керівник: Галина Ступак352 вподобайки.

3. Місце - Номінант 7: Софія Петрова, ЗОШ І-ІІ ст. с. Звірів (3 клас), керівник: Марина Приходько – 231 вподобайка.

4. Місце - Номінант 2: колектив "Горлиця" (будинок культури с. Романів) 215 вподобайок.

5.  Місце - Номінант 5: вокальний гурт "Родина" (будинок культури с. Борохів), керівник: Світлана Чиж201 вподобайка,

6. Місце - Номінант 4: зведений вокальний гурт учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Звірів та с. Романів. В'язанка "Ми вас не минаємо, зі святками вітаємо!" (вікова категорія 8-13 р). Керівник: Марина Приходько79 вподобайок.

7.  Місце - Номінант 8: колектив "Терниця" (клуб с. Веснянка), керівник: Тамара Бондар69 вподобайок.

8. Місце –Номінант 11: хор "Криниченька" будинку культури с. Піддубці – 52 вподобайки;

9. Місце - Номінант 1: "Ой в ліску,в ліску" різдвяно-новорічні віншування від учнівського гурту 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Звірів (керівник: Марина Приходько)46 вподобайок.

10. Місце - Номінант 3: колектив с. Крупа45 вподобайок.

11. Місце - Номінант 10: колектив будинку культури с. Лище – 44 вподобайки.

Про нагородження учасників грамотами та цінними подарунками повідомимо в індивідуальному порядку!