Привітання голови Підгайцівської ОТГ з Днем Соборності та Свободи України.

Дата: 21.01.2021 21:55

Смотреть исходное изображение

Шановні жителі Підгайцівської ОТГ!

Вітаю Вас з Днем Соборності та Свободи України!!!

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як величне державне свято. Відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів.

Завдяки наполегливості політичних лідерів, ініціаторів і безпосередніх творців Акту злуки, було об’єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

Пам’ятаючи про цю величну подію, ми виховуємо дітей на яскравих прикладах минулого, пробуджуємо в них повагу до наших традицій, культури, віри.

Ми усвідомлюємо, що лише в єдності дій зможемо зробити громаду духовно багатою, розвиненою та конкурентоспроможною, а Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Нехай нашу спільну працю демонструють світлі справи, спрямовані на розвиток Підгайцівської ОТГ і України, добробут і розквіт духовності нашого народу!

Голова Підгайцівської ОТГ    Юрій Михайлович Семенюк