У Воротневі буде сучасний майданчик

Дата: 19.01.2021 11:16

Майбутнє нашої держави, області, громади безпосередньо залежить від здоров’я дітей та їхнього доступу до занять із фізичної культури й спорту. У селі Воротневі це питання особливо нагальне, бо ж навіть у школі нема ні спортзалу, ні добротного майданчика.

На зустрічах із місцевим активом заступник голови Підгайцівської сільської ради Олександр Бляшук неодноразово обговорював можливість побудови поліфункціональної спортивної споруди.

І ось ця проблема зрушила з мертвої точки, адже в бюджеті громади на 2021 рік закладене зведення у Воротневі майданчика зі штучним покриттям, що дозволить проводити змагання якщо не круглорічно, то 8-9 місяців точно.

Олександр Бляшук, заступник голови Підгайцівської сільської ради:

• Розвиток спортивно-оздоровчої інфраструктури є одним із головних напрямків нашої роботи. Переконаний, пояснювати всю важливість будівництва мультиспортивного майданчика у Воротневі не треба, адже це першочергова потреба як для дітей, так і тих, хто пропагує здоровий спосіб життя. Хочемо, щоби за п’ять років нашої каденції в кожному старостинському окрузі був сучасний стадіон зі штучним покриттям.