Буковель? Ні, Підгайцівська громада!

Дата: 18.01.2021 15:36
Кількість переглядів: 2007

Щось неймовірне творилося цієї неділі у двох локаціях нашої громади. Багатодесят автівок на імпровізованих парковках, сотні людей у годинній черзі, щоб спуститися з вітрецем із гірки!

У соцмережах очі розбігалися від повідомлень на кшталт «Навіщо їхати у Буковель, якщо є Лище й Воротнів?». А й справді, красиві кадри, мальовничі краєвиди та безкрайнє море очей, наповнених щастям, зробили свою справу.

То чи не сам випадок натякає інвестиціям на шлях істинний? Бо ж якщо облагородити спуски, впорядкувати паркінг, встановити атракціони й торговельні заклади, то ці місця автоматично користуватимуться ще більшою популярністю.

Тим паче, що вже навіть у популярному додатку "Гуг Меп" створено локацію "Гірки с. ЛИЩЕ"

Пропонуємо вашій увазі  відео 1, відео 2 від користувачів соцмереж із гірок сіл Лище та Воротнів.