У Хорлупах створили рекордний потяг із санчат

Дата: 16.01.2021 21:26

Усі ми родом із дитинства, про яке ніколи не варто забувати, адже саме тоді формувалися наші характери, плани та можливості.  Від того, наскільки вкладаємося у розвиток уже наступного покоління, залежить і майбутнє наше.

У Хорлупах ось уже другий рік поспіль організовують масштабну розвагу для діток. Місцевий староста Василь Грудік разом із однодумцями проводять захопливу забаву – збирають у єдину ланку санчата й так гасають рідним селом. Цього року встановили рекордну планку, яка й стане мірилом для року наступного – 23 учасники.

- Ідея зробити дитяче свято виникла спонтанно. Минулого року ми із сусідом взяли своїх діток, створили ланцюжок із трьох санчат й почали так тягнути. Проте поступово під час цього заїзду до нас почали приєднуватися діти. Ще і ще, ще і ще. Вже тоді вирішили цього року повторити. Щиро радію, що все вдалося! – зазначив Василь Грудік.