Чергова допомога з Вишнева для українських воїнів

Дата: 16.01.2021 10:11

Парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського, що у селі Вишнів, зібрали українським військовим на схід нашої держави речі першої необхідності та різні консервації: сало, овочі, крупи, картоплю й сухофрукти.

Допоможуть же передати зібране нашим воїнам активісти волонтерського центру "Серце Патріота", які вирушать у благодійну поїздку до українських захисників у зону ООС.

У зв'язку з січневим локдауном та різдвяними святами, люди подекуди забувають про українських військових, які знаходяться далеко від своїх сімей і затишних будинків, захищаючи рідну землю. Саме тому Різдво Христове можна використати як час для добрих справ, - зазначив настоятель храму священик Павло Чамахуд.

За матеріалами: vyshniv.blogspot.com