Увага! Дистанційний конкурс різдвяної пісні «Колядує Україна»

Дата: 13.01.2021 17:28

Дистанційний фестиваль різдвяної пісні «Колядує Україна» проводиться за ініціативою голови Підгайцівської сільської ради з метою популяризації творчої діяльності колективів художньої самодіяльності й залучення широкого кола громадськості до традицій пісенності та фольклору.

У зв’язку зі станом епідемічної ситуації в Україні, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2, для забезпечення виконання протиепідемічних заходів у громаді, проведення фестивалю відбудеться в онлайн-форматі.

До участі у фестивалі запрошуються аматорські колективи місцевих закладів культури.

Заявки приймаються від аматорських колективів закладів культури Підгайцівської громади (відповідає за це керівник клубного закладу). Вік учасників / учасниць – необмежений.

Кожен заклад культури презентує 2 номера (народно-обрядові щедрівки, колядки з супроводом та акапела). Виступ аматорського колективу має бути відзнятий у хорошій якості в реальному часі (живий звук з відповідним музичним супроводом) на тематично оформленій сцені (біля новорічно-різдвяної локації).

Відеоматеріал хорошої якості у форматах MP4 або AVI надсилати на електронну адресу pidhaitsi11@gmail.com до 20 січня 2021 року. Загальна тривалість відео не повинна перевищувати 5 хвилин.

Переможця буде обрано шляхом голосування на офіційній сторінці "Фейсбук" сільської ради 25.01.2021.

Положення конкурсу: ТУТ