24 грудня відбулася третя сесія Підгайцівської сільської ради під головуванням сільського голови Юрія Михайловича Семенюка. У її роботі взяли участь 25 депутатів з 26.

 

 

Ключовим моментом сесійного засідання стало прийняття бюджету Підгайцівської сільської територіальної громади на 2021 рік. Втім, було питання, на якому також варто акцентувати увагу.

 

Відбулися зміни у складі депутатського корпусу. Оскільки Куць Олександр Володимирович написав заяву про зняття мандату депутата в звязку з переходом на посаду старости, Підгайцівська сільська територіальна виборча комісія визнала обраним депутатом Підгайцівської сільської ради наступного за черговістю кандидата в депутати від Аграрної партії, а саме - Писарук Аллу Григорівну. Голова СТВК Салецька Оксана Євгенівна зачитала відповідну Постанову, вручила депутатське посвідчення та нагрудний знак, а «новоспечена» депутатка склала присягу.

 

 

Питання затвердження бюджету Підгайцівської сільської територіальної громади на 2021 рік було дискусійним, втім переконливою більшістю депутатського корпусу головний фінансовий документ затверджено: 19 голосів – «за», 6 – «утрималися», 2 – відсутні.

 

 

З новим кошторисом в наступному році громада може розраховувати на доходи в сумі 287 389 981 гривня. У 10-денний термін на офіційному сайті буде опубліковане рішення про бюджет територіальної громади Підгайцівської сільської ради на 2021 рік, де можна буде ознайомитися: з прогнозованими показниками, структурою видатків, на що закладено кошти тощо.

 

Загалом на розгляд депутатів було винесено 10 проєктів рішень, з яких більшість вони підтримали одноголосно.