Юних мешканців громади запрошують взяти участь у конкурсі

Дата: 22.12.2020 15:52

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2021.

Організатори:
Науково-виробничий журнал «Охорона праці»
Державна служба України з питань праці

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:

• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
  • вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика:

• Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
  • Протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка:
         На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.
         Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

На зворотньому боці кожної  конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я по батькові методичного керівника.

Конкурс проводиться  у два етапи:

I ЕТАП (у регіонах)

До 15 лютого 2021 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці).
Інформація тут http://dsp.gov.ua/kontakty/saity-rehioniv
Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

• перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 18 років.

Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)
До 15 квітня 2021 року Держпраці та редакція журналу «Охорона праці» організовують засідання журі фіналу, яке визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.
До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Докладніше про конкурс можете дізнатися за посиланням http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malynka-2021/

Контактні телефони:
(044) 333-73-93 (багатоканальний)

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!