На Волині завершився конкурс соціальних відеороликів «Школа – територія вільна від булінгу», організатором якого виступила громадська організація «Ми вільні».

 

 

Аби стати учасником, необхідно було зняти коротенький відеоролик на тему протидії булінгу та опублікувати його на своєму аккаунті в Інстаграмі.

 

На цьому етапі конкурсу відеоробота, яку створило учнівське самоврядування загальноосвітньої школи I-III ступенів села Лище, зібрала 1775 переглядів і 363 «лайки». Далі відеоролики конкурсантів оцінювало журі. Як зазначають на фейсбук-сторінці ГО «Ми вільні», суддям було важко обрати кращий ролик з-поміж 56 прекрасних робіт, які надіслали учнівські колективи області. З приємністю повідомляємо, що відео, авторами якого є лищенські школярі, присуджено почесне 2 місце.

 

«Переможців оголосили на тематичній онлайн-вечірці за участю «зіркових» гостей, в тому числі й реп-співачки Аlyona Аlyona. Тепер чекаємо на нагородження і вручення призів, які представники організатора мають здійснити особисто», - розповідає заступник директора з виховної роботи Лищенської ЗОШ Наталія Сікора.

 

Зокрема, переможцям та учасникам конкурсу обіцяють «круті» подарунки: креативні футболки, екоторбинки-шопери, стікерпаки тощо.

 

Відео срібних призерів конкурсу «Школа – територія вільна від боулінгу» можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/100016305700209/videos/791672058052977