Двох жінок громади відзначено державною нагородою

Дата: 17.12.2020 11:14
Кількість переглядів: 2079

Указом Президента України № 170/2020 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Каган Інні Данилівні з села Лище та Бібко Ользі Йосипівні з села Струмівка.

Сьогодні, 17 грудня, Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк вручив багатодітним мамам відповідні посвідчення, нагрудні знаки та привітав квітами.

Каган Інна Данилівна є мамою вісьмох дітей. Разом з чоловіком Леонідом Івановичем виховують 5 доньок та 3 синів. Ольга Йосипівна та Ігор Сергійович Бібки мають семеро дітей – 4 доньки і 3 сини.

«Я знаю, що звання «Мати-героїня» удостоюють матерів за зразкове виховання дітей, формування в них високих моральних якостей, забезпечення умов для всебічного розвитку. Дякую, що виховуєте гідних громадян своєї країни», - зазначив сільський голова Юрій Семенюк.

Так, у родині Каганів дочка Аліна навчається в Луцькій музичній школі. Дочка Діана та син Віталій захоплюються музикою, мають вокальні здібності. Син Максим займається спортом, відвідує тенісний гурток.

Діти подружжя Бібків радують батьків успіхами в навчанні.