15 грудня – позачергова сесія Підгайцівської сільської ради

Дата: 11.12.2020 15:36

15 грудня відбудеться друга позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання. Початок сесійного засідання о 15.00 годині. Місце проведення – село Підгайці, вул. Шкільна, 28, будинок культури.

На розгляд сесії винесено наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного другої позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження Регламенту Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  3. Про реорганізацію сільських рад, що увійшли до складу Підгайцівської сільської ради.
  4. Про утворення комісій з реорганізації сільських рад, що увійшли до складу Підгайцівської сільської ради.
  5. Про утворення старостинських округів.
  6. Про призначення на посаду старост сіл.
  7. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради.
  8. Про утворення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради восьмого скликання, затвердження персонального та кількісного складу виконкому.
  9. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Підгайцівської сільської ради.
  10. Про утворення Підгайцівської публічної бібліотеки та призначення уповноваженої особи по здійсненню організаційних заходів. Затвердження Статуту Підгайцівської публічної бібліотеки.
  11. Про припинення повноважень депутата Підгайцівської сільської ради.
  12. Про початок повноважень депутата Підгайцівської сільської ради. Луцького району Волинської області.
  13. Про прийняття прав засновника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради».
  14. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради № 1/13 від 04.01.2019 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».