Дев’ятьом захисникам України нашої громади присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» посмертно

Дата: 11.12.2020 10:18

10 грудня на сесії Волинської обласної ради було прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Волині» 25 загиблим (померлим) мешканцям області, які були учасниками АТО або ООС. У цьому почесному списку є вихідці з сіл нашої громади.

Це, зокрема:

Василюк Олександр Анатолійович – народився в с. Романів, зник безвісти 29 серпня 2014 року в бою під Іловайськом, упізнаний в лютому 2015 року за експертизою ДНК.

Іщук Володимир Степанович – проживав в с. Підгайці, помер 26 серпня 2014 року від поранення під Іловайськом.

Ковальчук Олександр Васильович – проживав в с. Підгайці, загинув 19 липня 2015 року в м. Чугуїв Харківської обл.

Михальчук Віктор Олексійович – уродженець с. Піддубці, загинув у серпні 2014 року поблизу міста Іловайськ.

Писарук Сергій Миколайович – народився в с. Піддубці, загинув 4 вересня 2014 року поблизу м. Орли Дніпропетровської області.

Сивий Олександр Анатолійович – випускник школи с. Лище, загинув 29 серпня 2014 року під час виходу «зеленим коридором» під Іловайськом.

Сорочук Микола Васильович – проживав в с. Лище, загинув 22 січня 2020 року від кулі снайпера поблизу села Водяне Донецької обл.

Столярчук Мирослав Станіславович – проживав в с. Підгайці, загинув 28 серпня 2014 року під час виходу «зеленим коридором» під Іловайськом, у 2015 році був перепохований в с. Підгайці.

Тарнавський Олександр Віталійович – уродженець с. Липини, помер 7 вересня 2015 року під час навчання у військових зборах на Яворівському полігоні Львівської області.

Звання «Почесний громадянин Волині» присвоєно посмертно за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!