Як у нашій громаді цінували українське

Дата: 08.12.2020 11:20

7 грудня відзначався Всесвітній день української хустки. Його почали святкувати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Завдяки діаспорі, день української хустки за такий короткий час набув статусу всесвітнього. Не залишився він непоміченим і в нашій громаді.

Зокрема, в Підгайцівскому навчально-виховному дівчатка-школярки створили чудові образи, пов’язавши споконвічний головний убір українок.

Вчителі та учні Лищенської ЗОШ долучилися до флешмобу, присвяченому українській хустці.

У школі села Крупа класовод 4 класу Гарбарук Наталія Володимирівна провела надзвичайно цікаву виховну годину «Українська хустка – традиції і сучасність».

А у Воротнівській школі в демонструванні краси української хустки від жіночої половини не відставала й…чоловіча. Навіть хлопці вбралися у хустини.

А чому б і ні? Чого не зробиш заради збереження українських традицій!