Першу сесію новообраної Підгайцівської сільської ради розпочала голова Підгайцівської сільської територіальної виборчої комісії Салецька О.Є.

 

 

Вона, зокрема, зачитала Постанови Підгайцівської СТВК про визнання обраними депутатами Підгайцівської сільської ради 26 кандидатів та про визнання обраним на посаду Підгайцівського сільського голови СЕМЕНЮКА Юрія Михайловича.

 

 

За статтю до Підгайцвської  сільської ради увійшли 16 чоловіків та 10 жінок. Найстарший депутат - Віталій Заремба, наймолодша – Діана Лісовська. 

 

 

Розгляд питань порядку денного: коротко – про головне.

 

За результатами таємного голосування секретарем сільської ради обрано Овсіюк Ольгу Євгенівну.

 

 

Депутати проголосували за встановлення до кінця року преміювання до заробітної плати сільському голові Юрію Семенюку в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, високі досягнення, за фактично відпрацьований час, в межах фонду заробітної плати.

 

Після внесення змін до структури апарату Підгайцівської сільської ради заступниками сільського голови з питань діяльності виконавчого органу обрано Леоніда Гроголя, Олександра Бляшука та Валентина Приходька.

 

Утворено три постійні комісії, а саме:

  • комісія з депутатської етики, дотримання законності та соціального захисту населення, питань освіти, культури, молоді та спорту;
  • планово-бюджетна комісія;
  • комісія з питань економіки, земельної реформи і розвитку підприємництва.

Затверджено їх персональний склад.

 

Більшістю голосів депутатів було затверджено старост сіл. Ними стали: Романюк Олександр Вікторович (Піддубці, Гаразджа), Ковжук Віктор Володимирович (Романів, Новокотів, Ботин, Верхівка), Грудік Василь Степанович (Хорлупи, Пальче), Куць Олександр Володимирович (Липини), Маннонова Катерина Олегівна (Борохів, Вишнів, Діброва).

 

На цьому сесія завершила свою роботу.