З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 12:48

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Відтак професійне свято сьогодні  - й в працівників Підгайцівської сільської ради.

Робота в органах місцевого самоврядування ніколи не була спокійною, розміреною чи передбачуваною. Кожен день приносить проблеми і турботи, які впливають на життєдіяльність територіальної громади чи населеного пункту. У цій постійній круговерті сільському голові Юрію Михайловичу Семенюку ніколи в гору глянути.

І працівникам відділів необхідно володіти певними знаннями, бути фаховими, щоб надавати допомогу відвідувачам, вирішувати їхні питання.

Працювати з людьми в усі часи було непросто. Проте, є в цій нелегкій праці і радісні моменти. Звісно, чуємо різну оцінку своєї роботи, але коли приходять люди чи пишуть в соціальних мережах і дякують за те, що зроблено – це приємно.

ВІТАЄМО УСІХ, ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДО РОЗБУДОВИ СІЛ ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ ОТГ ТА ПРАЦЮЄ ЗАДЛЯ ДОБРОБУТУ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ.