Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам

Дата: 03.12.2020 10:54

На засіданні Уряду прийняте рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.

Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні „карантину вихідного дня” та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:

• продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;
  • призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Консультації можна отримати за телефоном 0667062263 (відділ соціального захисту, у справах дітей, сімї та молоді Підгайцівської сільської ради).