VIII скликання: 4 грудня – перша сесія

Дата: 01.12.2020 15:01

4 грудня відбудеться перша сесія новообраної Підгайцівської сільської ради.

Про це йдеться у Постанові Підгайцівської сільської територіальної виборчої комісії № 58.

Згідно Постанови СТВК № 57, територіальна виборча комісія здійснила реєстрацію 26 депутатів.

Відповідно до Постанови СТВК № 56, в зв’язку з поданням до територіальної виборчої комісії заяви про відмову від представницького мандата Приходька Валентина Васильовича, поданого по єдиному виборчому списку від Аграрної партії України, визнано обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати з єдиного виборчого  списку від Аграрної партії України - Приходько Аліну Петрівну.

Перша сесія Підгайцівської сільської ради  відбудеться 4 грудня 2020 року о 12:00 годині у приміщенні будинку культури (с. Підгайці, вул. Шкільна, 28).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження порядку денного першої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про початок повноважень депутатів Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  3. Про початок повноважень Підгайцівського сільського голови Луцького району Волинської області.
  4. Про обрання лічильної комісії для проведення виборів секретаря Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  5. Про обрання секретаря сільської ради.
  6. Про преміювання Підгайцівського сільського голови на 2021 рік.
  7. Про утворення постійних комісій сільської ради, затвердження їх кількісного складу та положення про постійні комісії.
  8. Про затвердження персонального складу постійних комісій сільської ради.
  9. Про внесення змін до структури апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів.
  10. Про затвердження заступників сільського голови з питань діяльності виконавчого органу.
  11. Про затвердження старост сіл Підгайцівської сільської ради.
  12. Про реорганізацію Липинської сільської ради Луцького району Волинської області, Піддубцівської сільської ради Луцького району Волинської області, Звірівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області, Хорлупівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  13. Про утворення комісії з реорганізації Липинської сільської ради Луцького району Волинської області, Піддубцівської сільської ради Луцького району Волинської області, Звірівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області, Хорлупівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області, що увійшла до складу ОТГ Підгайцівської сільської ради, та затвердження персонального складу комісії.
  14. Про утворення адміністративної комісії Підгайцівської сільської ради.