Коротко – про головне: ТОП-події листопада

Дата: 01.12.2020 09:58

Кожен місяць року приносить якісь події, варті уваги. Не став виключенням у цьому плані й листопад.

Зокрема, Підгайцівською сільською територіальною виборчою комісією були встановлені результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Згідно Постанови СТВК, обраним на посаду Підгайцівського сільського голови визнано Семенюка Юрія Михайловича, чинного сільського голову. Згідно Постанови СТВК, обраними депутатами Підгайцівської сільської ради визнано 26 кандидатів.

Підгайцівська територіальна громада поповнилася ще одним шкільним автобусом. Транспортний засіб був придбаний управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА за кошти державної субвенції на умовах співфінансування з бюджетом Підгайцівської ОТГ. Нагадаємо, що цього року у нашій громаді з’явився вже третій шкільний автобус. Ще два були закуплені раніше коштом сільського бюджету.

У листопаді в Україні відзначили День Гідності і Свободи, а також згадували жертв Голодоморів. Підгайцівською сільською радою були проведені заходи з вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності та вбитих голодом українців. Тематичні заходи також відбулися в освітніх закладах нашої громади.