Святкову Літургію прикрасив спів молодіжного хору

Дата: 23.11.2020 10:44

На Михайла парафія Архістратига Михаїла в селі Підгайці відзначила престольне свято.

Святкове Богослужіння очолив окружний декан, протоієрей Андрій Мовчанюк з села Гаразджа. Йому співслужили священики з сіл Лище, Воротнів, Піддубці, Верхівка.

«Родзинкою» Божественної Літургії стало те, що вперше своїм співом її прикрасив молодіжний хор.

Головний Свято-Михайлівський храм був освячений в 2004 році. Позаминулого року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив нижній храм на честь мученика Іоана Воїна. Він особливий тим, що тут облаштований стенд з портретами Героїв Небесної Сотні та волинян, загиблих в російсько-українській війні, де підносяться молитви за героїв, що віддали життя за Україну.

Ось уже 17 років несе службу настоятеля протоієрей Іван Гуреєв. Гордістю парафії він називає дітей. «Я завжди дякую батькам, коли приводять до храму діток, - каже священик. – Без них храм не має майбутнього».