Школярка громади – лауреат Міжнародного конкурсу

Дата: 20.11.2020 09:12

Підведені підсумки Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Головними організаторами конкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» разом із Міжнародною школою «Меридіан».

Творчі змагання проводилися серед учнів 1-4 та 5-11 класів закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у трьох номінаціях: «Малюнок», «Вірш», «Лист». Тематика конкурсних робіт – «Родина та родинні цінності», «Повага до батьків», «Мама і Україна».

Приємно, що учениця 10-А класу Підгайцівського навчально-виховного комплексу Дроздюк Софія здобула звання лауреата в номінації «Лист» у віковій категорії «Учні 9-11 класів». Вітаємо з творчим досягненням!

Як зазначили організатори, метою конкурсу є привернення уваги учнівської молоді до таких важливих тем, як «Моя земля – Україна-мати», «Цінності української родини – традиції і сучасність» тощо.

ФОТО з сайту Підгайцівського НВК.