Ще один шкільний автобус перевозитиме учнів

Дата: 17.11.2020 18:44

Сьогодні Підгайцівська об’єднана територіальна громада поповнилася ще одним шкільним автобусом.

Транспортні засоби для школярів Волинської області були придбані управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА за кошти державної субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Зокрема, внесок бюджету Підгайцівської ОТГ становив 608 тисяч гривень.

Ключі від новенького «Богдана» А22412 були вручені начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанні Калениківні Скороход.

Нагадаємо, що цього року у нашій громаді зявився вже третій шкільний автобус. Ще два були закуплені раніше коштом сільського бюджету.