Ще раз - про карантин вихідного дня та обмеження помаранчевої зони

Дата: 16.11.2020 15:52

Минули перші субота й неділя «карантину вихідного дня», оголошеного Урядом. Проте, цей карантин буде діяти попередньо 3 тижні - до 30 листопада. Тому не зайвим буде нагадати, що забороняється у вихідні.

Також нагадуємо, що протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер діють для всіх регіонів України. Особливо звертаємо увагу на дотримання заборони роботи після 22-ої та до 7-ої год. суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування, у тому числі обмежень роботи таких закладів з організацією дозвілля, та дотримання додаткових обмежень, визначених на період з 00.00 год. 00 хв. суботи до 00 год. 00 хв. понеділка на території України.

Більш детальну інформацію про заборони та карантинні обмеження у вихідні та будні дні ви знайдете в ІНФОГРАФІЦІ.