34 тисячі гривень скеровано з сільського бюджету на виготовлення сценічних костюмів для фольклорного ансамблю «Ліщинонька» ЗОШ I-III ступенів села Лище.

 

 

За ці кошти було пошито 30 сучасних блуз та 15 спідниць. Днями школа отримала нове вбрання для юних артистів.

 

«Ми дуже вдячні сільському голові Юрію Михайловичу Семенюку та начальнику відділу освіти, культури молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанні Калениківні Скороход за здійснення нашої мрії», - зазначило керівництво школи.

 

Слід сказати, що географія виступів «Ліщиноньки» не обмежується лише рідною Лищенською сценою. Шкільне творче об’єднання – активний учасник мистецьких заходів, які проводяться на рівні Луцького району і Волинської області, і має вже вагомі досягнення. А це, зокрема: ГРАН –ПРІ та призові місця в районному огляді художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, 3 місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно», Подяка управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА за активну участь у вернісажі «Вифлеємська зірка» тощо.

 

 

Сподіваємося, що тепер діти працюватимуть ще з більшими завзяттям та ентузіазмом, адже гарні, яскраві наряди гармонійно доповнюватимуть їхній талант.