Хвала рукам, що плекають хліб і до хліба!

Дата: 14.11.2020 13:41

Шановні аграрії Підгайцівської ОТГ!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Споконвіків праця селянина вважалася благородною та почесною і була в пошані. Адже вона є запорукою продовольчої безпеки нашої країни.

Запашна хлібина, свіже молоко, смачні м’ясце й ковбаска, соковиті овочі та фрукти – усе це маємо щодня на столах завдяки вашим «золотим» рукам, завдяки вашому досвіду, мудрості, вмілому господарюванню!

Величезна шана і повага усім, хто причетний до обробітку рідної української землі, до збирання та переробки її плодів, хто пов’язав свою трудову діяльність з нелегкою галуззю тваринництва.

Рясних вам врожаїв та високих надоїв! Нехай погода, від якої так залежить сільське господарство, радує лише погожою дниною, а стихійні лиха обходять стороною ваші поля і ферми. Здоровя, витримки, терпіння вам, наші годувальники. Нехай ніколи не переводиться в Україні славний селянський рід!