Кого з аграріїв Підгайцівської ОТГ відзначили з нагоди професійного свята

Дата: 13.11.2020 18:51

15 листопада в Україні святкуватимуть День працівників сільського господарства.

Як повідомляє сайт управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, кращих сільгоспвиробників Волині відзначили з нагоди професійного свята. Приємно, що в числі передовиків аграрної галузі є представники агроформувань, які успішно функціонують на території Підгайцівської ОТГ.

Зокрема, Дипломами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України нагороджені: заступник директора ТзОВ «Дари Волині» (с. Пальче) ПИЛИПОВИЧ Тетяна Миколаївна, голова СФГ «Юско-Агро» (с. Звірів) СКОЦЬ Ігор Зіновійович, агроном СГТОВ «Лище» ФЕРЕНЦ Василь Євгенович.

Почесною Грамотою Волинської обласної державної адміністрації відзначено голову наглядової ради СГТОВ «Романів» ЗАРЕМБУ Віталія Миколайовича. А механізатора цього ж господарства БОРТНІКА Миколу Станіславовича удостоєно Почесної грамоти управління агропромислового розвитку ОДА.

Ми вітаємо аграріїв з відзнаками, а також приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язав свою трудову діяльність з благородною та шанованою сільськогосподарською працею.