«Я буду вправним першачком» - це плідно підібраний комплект яскравих, сучасних, цікавих, різноформатних матеріалів для дітей 5-6 рочків. Він є розробкою провідних фахівців з дошкільної освіти видавництва «Генеза».

 

 

Видавництво запросило вихователів зі всієї України, які працюють із дітьми старших груп ЗДО, взяти участь у конкурсі «Будемо вправними першачками!». Всі бажаючі долучитися до проєкту заповнювали мотиваційну анкету, знайомилися з електронною версією матеріалів комплекту та відповідали на запитання щодо змісту посібників. Саме змістовні та об’єктивні відповіді стали критеріями відбору переможців.

 

Конкурс проходив у 3 етапи, 11 листопада було опубліковано їх імена.  З радістю повідомляємо, що в число переможців увійшла Жанна Ігорівна Концемал, вихователь старшої групи «Казка» Підгайцівського закладу дошкільної освіти «Малятко».

 

 

Як зазначили організатори конкурсу, перемогу здобули ті, хто запропонував цікаві зміни та нововведення в зошитах та альбомах, подав нові ідеї щодо контенту, формату завдань та матеріалів.

 

За умовами конкурсу, Жанна Концемал, як переможець, отримає безкоштовно для кожного вихованця своєї групи (а їх в неї – 25) комплект «Я буду вправним першачком». Це чудовий набір для розкриття творчих особистих здібностей дошкільнят, з посібниками, альбомами та додатковими інструментами, які допоможуть дитині з радістю почати свій великий шлях до пізнання світу математики, читання, письма та творчості.