Вчорашній день подарував найприємніші миті цих «творчих змагань». Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк нагородив у кожній номінації і переможців, і учасників конкурсу. Їм були вручені, відповідно, Почесні грамотами та Подяки. Також кожен отримав грошову винагороду, так би мовити, для розвитку власної творчості чи захоплення.

 

 

Нагадаємо ще раз наших переможців.

 

Номінація «Найкраща вишивальниця» - Магдич Надія, с. Воротнів.

 

 

Номінація «З нічого – щось» (виготовлення оригінальних речей з простих матеріалів) - Олєйнікова Лілія, с. Підгайці. Творіння її рук – це тортики, композиції з підгузників та дитячого одягу, солодкі композиції, фудбукети, дитячі резиночки та заколки, прикраси до свят (для великодніх кошиків, баночок для свяченої води, новорічний декор) тощо.

 

 

Номінація «Найдовша коса» - Козей Христина, с. Підгайці. Волоссячко 7-річної дівчинки не обрізалося з народження. Його довжина становить 80 см, а заплетена коса має 65 см.

 

 

Номінація «Найкращий пасічник» - Назарук Євгенія, с. Лище. Поетеса, вишивальниця і бджолярка це нелегке, але надзвичайне цікаве ремесло, перейняла від свого тата. Пасічникує понад 10 років. Божих комашок називає лагідно "бджоленятка" і запевняє, що робота на пасіці ніколи її не втомлює, а навпаки дарує спокій і натхнення для душі.

 

 

Номінація «Багатодітна родина» - сім’я Цьопухів, с. Воротнів. Теплом та турботою батьків – Вадима Павловича та Юлії Пилипівни – охоплено 11 дітей.

 

 

Номінація «Найкращий садівник, квітникар» - Гаврилюк Інна, с. Лище. Жінка дуже любить квітникарство і називає квіти «залишками раю на землі».  

 

 

Номінація «Найкращий кондитер» - Серединська Оксана, с. Крупа. Майстер з виготовлення солодощів до будь-якої урочистості.

 

 

Творчий конкурс відеоробіт «Сузір’я талантів Підгайцівської громади» відбувся вперше на теренах Підгайціівської ОТГ. У звяку з карантином, він проводився в онлайн-режимі. Переможців визначали шляхом онлайн-голосування за найбільшою кількістю вподобань. Ми дякуємо за участь також Гаврилюк Наталії, Сиротюк Тетяні, Лось Мілані, Герасимчук Катерині та Юлії, Концемал Юлії, Демчук Олександрі, Дідух Катерині, Гаврилюку Віталію, Концемалу Володимиру, Олімпіюк Світлані, Синчук Наталії, Тищук Наталії, Бегун Наталії, Муляр Оксані. Вміння, здібності, захоплення наших учасників продемонстрували, що Підгайцівська громада – це територія ТАЛАНОВИТИХ людей!