У селі Крупа сьогодні відкрили мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту.

Якщо трішечки заглибитися в історію, то минулого року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову про надання в 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Підгайцівською сільською радою до Волинської облдержадміністрації було подано проєкт «Будівництво мультифункціонального майданчика в селі Крупа», який на засіданні регіональної комісії було вирішено підтримати. Відтак, на цей спортивний майданчик була виділена субвенція з державного бюджету.

Загальна кошторисна вартість обєкта  – майже 1 мільйон 650 тисяч гривень. З них близько 750 тисяч гривень – це субвенція з державного бюджету. За умовами її надання, місцевий бюджет мав профінансувати не менше ніж 50 % загальної вартості робіт. З сільського бюджету було скеровано навіть більше, а це - майже 900 тисяч гривень.

 

Майданчик, завдовжки 38 метрів та завширшки 20 метрів, має модульне полімерне покриття, та розрахований для занять пятьма видами спорту. Це – міні-футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, теніс.

 

 

Спортивна споруда фактично була готова до здачі в експлуатацію ще в лютому цього року. Але не вистачало ще розмітки. З її нанесенням були завершені всі роботи для повноцінного функціонування майданчику.

 

 

Перерізати стрічку перед новим спортивним обєктом доручили тим, заради кого це все й робилося, - підростаючому поколінню.  

 

 

«Це - інвестиція влади в здоровя наших дітей, в розвиток спорту на території Підгайцівської громади. А буквально за кілька днів ми будемо відкривати ще й дитячий садок в Крупі, який стане одним з найкращих за часів Незалежності», - сказав у своєму вітальному слові Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк.

 

 

Відкриття функціонального майданчика дало можливість відразу ж провести перші в історії села Крупа міжшкільні змагання. «Адже для цього тепер є всі умови», - зазначив директор Крупівської ЗОШ I-II ступенів Мирослав Філозоф.

 

 

У футбольних поєдинках зійшлися команди закладів загальної середньої освіти сіл Підгайці, Крупа, Лище, Воротнів. Перемогу здобули лищенські школярі. Друге місце посіли юні воротнівські футболісти. Господарі змагань вибороли третє місце.

 

 

Донедавна в їхньому рідному селі не було жодного спортивного обєкту, навіть у школі. Їх лік відкрив добудований спортивний зал у навчальному корпусі № 2 «девятирічки», а тепер ще й продовжив мільтифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту.