У Луцьку на базі спортивно-розважального комплексу «Адреналін СІТІ» відбувся VII обласний фестиваль серед людей поважного віку «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя». Організатори традиційно приурочують його до Міжнародного дня людей похилого віку. А метою заходу є залучення старших громадян до рухової активності та змістовного, цікавого дозвілля.

 

 

Підгайцівську ОТГ на цьому фестивалі представляли жителі села Підгайці Оліферчук Валерій Станіславович та Гедз Володимир Петрович. Приємно, що учасники з нашої громади не лише взяли участь, а й вибороли призові місця в змаганнях з певних видів спорту серед чоловіків.

 

Зокрема, Оліферчук Валерій посів друге місце з більярду, а Гедз Володимир здобув «бронзу» з настільного тенісу.

 

Призери були нагороджені персональними дипломами та медалями від Волинського обласного центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх». А Підгайцівська ОТГ отримала від Центру грамоту за участь у фестивалі.

 

 

Як розповів 68-річний Валерій Оліферчук, зі спортом він дружить усе життя. В основному полюбляв волейбол, настільний теніс, більярд. У волейбол грав аж до 63 років, поки здоровя не підвело.

 

До речі, минулого року на аналогічному фестивалі Валерій Оліферчук також здобув почесне друге місце з більярду.

 

Як бачимо, вік спорту – не завада!