ФК ОТГ (Підгайці-Лище) - чемпіон

Дата: 28.09.2020 10:57

Головний матч відкритого чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020, що відбувся 26 вересня, розставив усі крапки над «і».

Поєдинок між АСК «Забороль» та ФК ОТГ (Підгайці-Лище) любителі футболу та вболівальники назвали видовищною грою. Між командами точилася запекла боротьба з перемінним успіхом. І лише на 85-тій хвилині арбітри зафіксували перший гол матчу. Мяч у ворота гравців із Забороля забив представник ФК ОТГ (Підгайці-Лище) Павло Ліщук.

Завісно ж, заборольці намагалися відігратися потужним штурмом, але їхні старання переломити хід футбольного протистояння на свою користь не дали бажаного результату. Відтак, команда Підгайцівської ОТГ здобула «золото» у першості.

До слова, наші хлопці здолали суперника, який двічі поспіль перемагав у чемпіонаті Луцького району з футболу. Більш детально про перебіг матчу можна дізнатися за посиланням: http://volynsport.in.ua/futbol/fk-otg-perervav-gegemoniyu-zaborolya?fbclid=IwAR39kPMTlBw0cBglSfSQ-9JbMC_EuhZQNSmfdhKtiz77D83-UF9tSt4Hz68

ФОТО з соціальних мереж.