У Романові та Ботині світла на вулицях побільшало

Дата: 23.09.2020 14:38

У селах колишньої Романівської сільської ради тривали роботи з вуличного освітлення.

Невдовзі після приєднання коштом бюджету Підгайцівської ОТГ в Романові були освітлені вулиці Молодіжна та Ботинська. А нещодавно в цьому населеному пункті запалено ліхтарі на ще двох вулицях – Нова та Перемоги. Роботи профінансовано спільно з Романівським сільським бюджетом.

На фото: вулиця Нова

На фото: вулиця Перемоги

У селі Ботин доосвітлено вулицю Центральну. Раніше тут світлоточки були облаштовані до фельдшерсько-акушерського пункту, а тепер світять по всій протяжності вулиці, а це – понад 2,5 кілометра.

До об’єднання з Підгайцівською ОТГ на цих вулицях ніколи не було світла.