Вивчали потреби сімей, діти з яких навчалися в інтернатах

Дата: 16.09.2020 10:47

Спеціалістами відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайцівської сільської ради, спільно з представниками Благодійного фонду Карітас України, протягом серпня-вересня 2020 року здійснено моніторингові візити у сім’ї, діти з яких навчалися в інтернатних закладах.

Мета їх відвідування – оцінка потреб та надання допомоги тим родинам нашої громади, які планують повернути дітей додому.

Повідомляємо, що одна дитина вже не перебуває в інтернаті, а наразі проходить навчання в закладі загальної середньої освіти з інклюзією. Ще чотири сім’ї погодилися на співпрацю з органом місцевого самоврядування і благодійним фондом та налаштовані забрати дітей з закладів інституційного догляду.