Пасічників просять звернутися до Підгайцівської сільської ради для отримання дотації

Дата: 07.09.2020 14:08

Для отримання дотації на бджолосім’ї, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. № 107 (із змінами від 20.05.2020 р. № 395), пасічнику необхідно звернутися до відділу фінансів та інвестицій Підгайцівської сільської ради не пізніше 30.09.2020 р.

Телефон для довідок: (0332) 79-75-03.

Фізичні особи та субєкти господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосімї, подають такі документи:

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (субєкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • код згідно з ЄДРПОУ (для юридичної особи);
  • ідентифікаційний код (для фізичної особи).

Дотація за бджолосімї надається на безповоротній основі за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за одну. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.