1 вересня в Підгайцівському навчально-виховному комплексі вперше сядуть за парти 103 дитини. 27 дітей 1-А класу навчатимуться за програмою науково-методичного проєкту «Інтелект України», який у 2012 році Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам загальної середньої освіти. Це - концепція виховання інтелектуалів та лідерів. Методика створювалася таким чином, щоб у дитини розвивалася та зберігалася цікавість до навчання.

 

 

«Діти працюватимуть за своїми навчально-методичними матеріалами. В інтелектуальному класі йде підсилення англійської мови, додається ще одна година на тиждень. Діти вивчають предмети в ігровій формі разом з казковими героями. Кожний урок завершується патріотичним елементом», - розповідає про особливості «Інтелекту України» Бажул Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи початкової ланки.

 

 

«Багаторазове повторювання протягом уроку сприяє кращому засвоєнню матеріалу», - додає вчитель Вознюк Світлана Степанівна, яка за новою системою поведе 1-А клас по Країні знань.

 

А «першопрохідцем» розробки команди провідних науковців Харкова в Підгайцівському НВК є нинішній 3-А. Тепер у цьому закладі діятимуть вже два інтелектуальні класи.