Лищенські волейболісти стали ще ближче до перемоги

Дата: 28.08.2020 09:39

Ми вже повідомляли, що триває чемпіонат Луцького району з паркового волейболу серед чоловіків, в якому беруть участь команди з сіл Підгайці та Лище Підгайцівської ОТГ. 23 серпня відбувся передостанній тур чемпіонату.

Обидві наші команди вдало виступили в цих змаганнях. Підгайчани перемогли своїх суперників з Забороля та Воютина. Лищенці здобули перемогу в поєдинках з боратинцями та княгининівцями (тодішніми лідерами турнірної таблиці).

В останньому турі лищенським волейболістам доведеться мірятися силами з командою села Чаруків. Підгайцівські волейболісти вже зіграли наперед свій останній матч з командою села Липини, в якому наші спортсмени, на жаль, програли. Наразі ВК «Підгайці» займають шосту сходинку в турнірній таблиці. Команда села Лище перемістилася з третьої позиції на другу.

З нетерпінням будемо чекати фіналу змагань. 12 вересня заключний тур розставить всі крапки над «і», визначивши переможців чемпіонату Луцького району з паркового волейболу.